R1S-243.3/H-R
RECOM PowerRECOM Power
R1S-243.3/H-R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R1S-243.3/H-R
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Ngā Rauemi: R1S-243.3/H-R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R1S-243.3/H-R
Tau Wae R1S-243.3/H-R Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 1W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14863 pcs Pepa Raraunga R1S-243.3/H-R.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 21.6V Ngaohihi - Whakauru (Max) 26.4V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.50" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
Raupapa ECONOLINE R1S Mana (Watts) 1W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 8-SMD Module, 5 Leads
Ētahi Ingoa 10901025
R1S243.3/HR
Tae Mahi -40°C ~ 100°C
He pai 75% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 21.6V - 26.4V Input
Nama - Whakaputa (Max) 303mA Ngā Āhuatanga Mana -