R1S-053.3/HP
RECOM PowerRECOM Power
R1S-053.3/HP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R1S-053.3/HP
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Ngā Rauemi: R1S-053.3/HP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R1S-053.3/HP
Tau Wae R1S-053.3/HP Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 1W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12682 pcs Pepa Raraunga R1S-053.3/HP.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 4.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.50" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
Raupapa ECONOLINE R1S Mana (Watts) 1W
Packaging Tube Paa / Case 8-SMD Module, 5 Leads
Ētahi Ingoa 10900640
R1S053.3/HP
Tae Mahi -40°C ~ 100°C
He pai 75% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 4.5V - 5.5V Input
Nama - Whakaputa (Max) 303mA Ngā Āhuatanga Mana -
Nga tono ITE (Commercial), Medical
Ngā Hua e hāngai ana
R1S-053.3/HP-R
R1S-053.3/HP-R
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 1W