R1DA-3.33.33.3/P
Recom PowerRecom Power
R1DA-3.33.33.3/P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R1DA-3.33.33.3/P
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua 1W DC/DC-CONVERTER ECONOLINE
Ngā Rauemi: R1DA-3.33.33.3/P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R1DA-3.33.33.3/P
Tau Wae R1DA-3.33.33.3/P Kaihanga Recom Power
Whakaahuatanga 1W DC/DC-CONVERTER ECONOLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8636 pcs Pepa Raraunga R1DA-3.33.33.3/P.pdf
Putanga - Mahi 1W Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 3.3V Putanga - Mahi 2 3.3V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 3.63V Ngaohihi - Taweke (Tae) 2.97V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Raupapa ECONOLINE R1DA RoHS Tūnga Tube
Ripa Tae - Raatau Rawa ITE (Commercial) Ko te poari 10-SMD Module, 7 Leads
Whirihoranga Whakaputa 2 Ētahi Ingoa 10015817
R1DA3.33.33.3/P
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Waehanga Kaihanga R1DA-3.33.33.3/P Raina Raina 75%
Ngā āhuatanga SCP Ngā Tohu Hua 150mA, 150mA
Whakaahua nui Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V 3.3V 150mA, 150mA 2.97V - 3.63V Input Whakaahuatanga 1W DC/DC-CONVERTER ECONOLINE
I teie nei - Breakover 1kV (1000V)