R1DA-153.33.3/P
RECOM PowerRECOM Power
R1DA-153.33.3/P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R1DA-153.33.3/P
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 3.3V 1W
Ngā Rauemi: R1DA-153.33.3/P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
33 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R1DA-153.33.3/P
Tau Wae R1DA-153.33.3/P Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 3.3V 1W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10145 pcs Pepa Raraunga R1DA-153.33.3/P.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 3.3V
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 1kV
Momotuhi - Input (Min) 13.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 16.5V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Raupapa ECONOLINE R1DA Mana (Watts) 1W
Packaging Tube Paa / Case 10-SMD Module, 7 Leads
Ētahi Ingoa 10015831
R1DA153.33.3/P
Tae Mahi -40°C ~ 100°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga SCP
He pai 75% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V 3.3V 33mA, 33mA 13.5V - 16.5V Input
Nama - Whakaputa (Max) 33mA, 33mA Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
R1DA-151515/P
R1DA-151515/P
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 15V 15V 1W
I roto i te taonga: 10962 pcs
Tikiake: R1DA-151515/P.pdf
RFQ
R1DA-151515-R
R1DA-151515-R
Kaihanga: RECOM Power
I roto i te taonga: 13275 pcs
Tikiake: R1DA-151515-R.pdf
RFQ
R1DA-153.33.3
R1DA-153.33.3
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 3.3V 1W
Tikiake: R1DA-153.33.3.pdf
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 5V 1W
Tikiake: R1DA-240505-R.pdf
R1DA-153.33.3/P-R
R1DA-153.33.3/P-R