R1DA-093.33.3/P
RECOM PowerRECOM Power
R1DA-093.33.3/P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R1DA-093.33.3/P
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 3.3V 1W
Ngā Rauemi: R1DA-093.33.3/P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
33 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R1DA-093.33.3/P
Tau Wae R1DA-093.33.3/P Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 3.3V 1W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10913 pcs Pepa Raraunga R1DA-093.33.3/P.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 3.3V
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 1kV
Momotuhi - Input (Min) 8.1V Ngaohihi - Whakauru (Max) 9.9V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Raupapa ECONOLINE R1DA Mana (Watts) 1W
Packaging Tube Paa / Case 10-SMD Module, 7 Leads
Ētahi Ingoa 10015823
R1DA093.33.3/P
Tae Mahi -40°C ~ 100°C
He pai 75% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V 3.3V 150mA, 150mA 8.1V - 9.9V Input
Nama - Whakaputa (Max) 150mA, 150mA Nga tono ITE (Commercial)
Ngā Hua e hāngai ana
R1DA-093.33.3/P-R
R1DA-093.33.3/P-R
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 3.3V 1W