R1D12-243.3/H
RECOM PowerRECOM Power
R1D12-243.3/H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R1D12-243.3/H
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W
Ngā Rauemi: R1D12-243.3/H.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R1D12-243.3/H
Tau Wae R1D12-243.3/H Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11176 pcs Pepa Raraunga R1D12-243.3/H.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -3.3V
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 21.6V Ngaohihi - Whakauru (Max) 26.4V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Raupapa ECONOLINE R1D Mana (Watts) 1W
Packaging Tube Paa / Case 12-SMD Module, 10 Leads
Ētahi Ingoa 10900392
R1D12243.3/H
Tae Mahi -40°C ~ 100°C
He pai 75% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 152mA, 152mA 21.6V - 26.4V Input
Nama - Whakaputa (Max) 152mA, 152mA Ngā Āhuatanga Mana -
Nga tono ITE (Commercial), Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
R1D12-243.3
R1D12-243.3
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W
I roto i te taonga: 13189 pcs
Tikiake: R1D12-243.3.pdf
RFQ
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-5V 1W
I roto i te taonga: 14749 pcs
Tikiake: R1D12-3.305.pdf
RFQ
R1D12-243.3/HP-R
R1D12-243.3/HP-R
Tikiake: R1D12-243.3/HP-R.pdf
R1D12-243.3/HP
R1D12-243.3/HP