R1D12-053.3/H
RECOM PowerRECOM Power
R1D12-053.3/H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R1D12-053.3/H
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W
Ngā Rauemi: R1D12-053.3/H.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R1D12-053.3/H
Tau Wae R1D12-053.3/H Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10750 pcs Pepa Raraunga R1D12-053.3/H.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -3.3V
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 4.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Raupapa ECONOLINE R1D Mana (Watts) 1W
Packaging Tube Paa / Case 12-SMD Module, 10 Leads
Ētahi Ingoa 10900216
R1D12053.3/H
Tae Mahi -40°C ~ 100°C
He pai 75% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 152mA, 152mA 4.5V - 5.5V Input
Nama - Whakaputa (Max) 152mA, 152mA Ngā Āhuatanga Mana -