R1D-123.3/H
RECOM PowerRECOM Power
R1D-123.3/H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R1D-123.3/H
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W
Ngā Rauemi: R1D-123.3/H.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R1D-123.3/H
Tau Wae R1D-123.3/H Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14821 pcs Pepa Raraunga R1D-123.3/H.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -3.3V
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 10.8V Ngaohihi - Whakauru (Max) 13.2V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Raupapa ECONOLINE R1D Mana (Watts) 1W
Packaging Tube Paa / Case 10-SMD Module, 6 Leads
Ētahi Ingoa 10900401
R1D123.3/H
Tae Mahi -40°C ~ 100°C
He pai 75% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 152mA, 152mA 10.8V - 13.2V Input
Nama - Whakaputa (Max) 152mA, 152mA Ngā Āhuatanga Mana -
Nga tono ITE (Commercial), Medical
Ngā Hua e hāngai ana
R1D-1224/HP
R1D-1224/HP
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-24V 1W
I roto i te taonga: 12143 pcs
Tikiake: R1D-1224/HP.pdf
RFQ
R1D-123.3
R1D-123.3
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W
I roto i te taonga: 15522 pcs
Tikiake: R1D-123.3.pdf
RFQ
R1D-123.3/HP
R1D-123.3/HP
Tikiake: R1D-123.3/HP.pdf
R1D-1224/HP-R
R1D-1224/HP-R
Tikiake: R1D-1224/HP-R.pdf
R1D-1224/P-R
R1D-1224/P-R
Tikiake: R1D-1224/P-R.pdf
R1D-123.3/HP-R
R1D-123.3/HP-R