R15P23.3S/P/X2/R8
RECOM PowerRECOM Power
R15P23.3S/P/X2/R8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R15P23.3S/P/X2/R8
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Ngā Rauemi: R15P23.3S/P/X2/R8.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R15P23.3S/P/X2/R8
Tau Wae R15P23.3S/P/X2/R8 Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 2W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4903 pcs Pepa Raraunga R15P23.3S/P/X2/R8.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 8kV
Momotuhi - Input (Min) 13.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 16.5V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm)
Raupapa ECONOLINE RxxP2xx/R Mana (Watts) 2W
Packaging Tube Paa / Case 7-DIP Module, 4 Leads
Ētahi Ingoa 19900756 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga SCP
He pai 78% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 600mA 13.5V - 16.5V Input
Nama - Whakaputa (Max) 600mA Nga tono ITE (Commercial), Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
R15P23.3S/P/R8
R15P23.3S/P/R8
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 2W
I roto i te taonga: 4092 pcs
Tikiake: R15P23.3S/P/R8.pdf
RFQ
R15P23.3S/P/X2
R15P23.3S/P/X2
Kaihanga: RECOM Power
I roto i te taonga: 8090 pcs
Tikiake: R15P23.3S/P/X2.pdf
RFQ
R15P23.3S
R15P23.3S