R12P12S/X2
RECOM PowerRECOM Power
R12P12S/X2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R12P12S/X2
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 1W
Ngā Rauemi: R12P12S/X2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R12P12S/X2
Tau Wae R12P12S/X2 Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 1W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8473 pcs Pepa Raraunga R12P12S/X2.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 6.4kV
Momotuhi - Input (Min) 10.8V Ngaohihi - Whakauru (Max) 13.2V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm)
Raupapa ECONOLINE RxxPxx Mana (Watts) 1W
Packaging Tube Paa / Case 7-SIP Module, 4 Leads
Ētahi Ingoa 10016388 Tae Mahi -40°C ~ 90°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga SCP
He pai 75% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 84mA 10.8V - 13.2V Input
Nama - Whakaputa (Max) 84mA Nga tono ITE (Commercial), Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
R12P12S/X2/R6.4
R12P12S/X2/R6.4
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 1W
I roto i te taonga: 6512 pcs
Tikiake: R12P12S/X2/R6.4.pdf
RFQ
R12P12S/X2/R8
R12P12S/X2/R8
Kaihanga: RECOM Power