R05P23.3S/X2/R6.4
RECOM PowerRECOM Power
R05P23.3S/X2/R6.4 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R05P23.3S/X2/R6.4
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Ngā Rauemi: R05P23.3S/X2/R6.4.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R05P23.3S/X2/R6.4
Tau Wae R05P23.3S/X2/R6.4 Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 2W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6164 pcs Pepa Raraunga R05P23.3S/X2/R6.4.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 6.4kV
Momotuhi - Input (Min) 4.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
Raupapa ECONOLINE RxxP2xx/R Mana (Watts) 2W
Packaging Tube Paa / Case 7-SIP Module, 4 Leads
Ētahi Ingoa 19900636 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
He pai 78% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 600mA 4.5V - 5.5V Input
Nama - Whakaputa (Max) 600mA Nga tono ITE (Commercial), Medical