R0.5Z-1205/H
RECOM PowerRECOM Power
R0.5Z-1205/H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R0.5Z-1205/H
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 500MW
Ngā Rauemi: R0.5Z-1205/H.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
33 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R0.5Z-1205/H
Tau Wae R0.5Z-1205/H Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 500MW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7849 pcs Pepa Raraunga R0.5Z-1205/H.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 2kV
Momotuhi - Input (Min) 11.4V Ngaohihi - Whakauru (Max) 12.6V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Raupapa ECONOLINE R0.5Z Mana (Watts) 500mW
Packaging Tube Paa / Case 10-SMD Module, 6 Leads
Ētahi Ingoa 10016040
R0.5Z1205/H
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
He pai 60% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 100mA 11.4V - 12.6V Input
Nama - Whakaputa (Max) 100mA Nga tono ITE (Commercial), Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
R0.5Z-1212
R0.5Z-1212
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 500MW
I roto i te taonga: 7950 pcs
Tikiake: R0.5Z-1212.pdf
RFQ
R0.5Z-1205/HP
R0.5Z-1205/HP
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 500MW