R0.5S8-2412/P
RECOM PowerRECOM Power
R0.5S8-2412/P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R0.5S8-2412/P
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 500MW
Ngā Rauemi: R0.5S8-2412/P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R0.5S8-2412/P
Tau Wae R0.5S8-2412/P Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 500MW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13059 pcs Pepa Raraunga R0.5S8-2412/P.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 1kV
Momotuhi - Input (Min) 21.6V Ngaohihi - Whakauru (Max) 26.4V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.50" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
Raupapa ECONOLINE R0.5S Mana (Watts) 500mW
Packaging Tube Paa / Case 8-SMD Module
Ētahi Ingoa 10016612
R0.5S82412/P
Tae Mahi -40°C ~ 100°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga SCP
He pai 77% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 42mA 21.6V - 26.4V Input
Nama - Whakaputa (Max) 42mA Nga tono ITE (Commercial)