R0.5S8-1212/P
RECOM PowerRECOM Power
R0.5S8-1212/P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R0.5S8-1212/P
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 500MW
Ngā Rauemi: R0.5S8-1212/P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R0.5S8-1212/P
Tau Wae R0.5S8-1212/P Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 500MW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13422 pcs Pepa Raraunga R0.5S8-1212/P.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 1kV
Momotuhi - Input (Min) 10.8V Ngaohihi - Whakauru (Max) 13.2V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.50" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
Raupapa ECONOLINE R0.5S Mana (Watts) 500mW
Packaging Tube Paa / Case 8-SMD Module
Ētahi Ingoa 10016609
R0.5S81212/P
Tae Mahi -40°C ~ 100°C
He pai 75% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 42mA 10.8V - 13.2V Input
Nama - Whakaputa (Max) 42mA Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
R0.5S8-1205-R
R0.5S8-1205-R
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 500MW
I roto i te taonga: 17682 pcs
Tikiake: R0.5S8-1205-R.pdf
RFQ
R0.5S8-1205/P
R0.5S8-1205/P
Kaihanga: RECOM Power
I roto i te taonga: 13953 pcs
Tikiake: R0.5S8-1205/P.pdf
RFQ
R0.5S8-1212
R0.5S8-1212
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 500MW
Tikiake: R0.5S8-1212.pdf
R0.5S8-1205/P-R
R0.5S8-1205/P-R
Tikiake: R0.5S8-1205/P-R.pdf
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 15V 500MW
Tikiake: R0.5S8-1215.pdf
R0.5S8-1212/P-R
R0.5S8-1212/P-R