R0.5S12-2412
RECOM PowerRECOM Power
R0.5S12-2412 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R0.5S12-2412
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 500MW
Ngā Rauemi: R0.5S12-2412.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
33 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R0.5S12-2412
Tau Wae R0.5S12-2412 Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 500MW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13442 pcs Pepa Raraunga R0.5S12-2412.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 1kV
Momotuhi - Input (Min) 21.6V Ngaohihi - Whakauru (Max) 26.4V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Raupapa ECONOLINE R0.5S Mana (Watts) 500mW
Packaging Tube Paa / Case 12-SMD Module, 10 Leads
Ētahi Ingoa 10016648
R0.5S122412
Tae Mahi -40°C ~ 100°C
He pai 77% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 42mA 21.6V - 26.4V Input
Nama - Whakaputa (Max) 42mA Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
R0.5S12-2405/P
R0.5S12-2405/P
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 500MW
I roto i te taonga: 12188 pcs
Tikiake: R0.5S12-2405/P.pdf
RFQ
R0.5S12-2405/HP-R
R0.5S12-2405/HP-R
Kaihanga: RECOM Power
I roto i te taonga: 12735 pcs
Tikiake: R0.5S12-2405/HP-R.pdf
RFQ
R0.5S12-2412/P
R0.5S12-2412/P
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 500MW
Tikiake: R0.5S12-2412/P.pdf
R0.5S12-2412/HP
R0.5S12-2412/HP
Tikiake: R0.5S12-2412/HP.pdf
R0.5S12-2405/H
R0.5S12-2405/H
Tikiake: R0.5S12-2405/H.pdf
R0.5S12-2405/HP
R0.5S12-2405/HP
Tikiake: R0.5S12-2405/HP.pdf
R0.5S12-2412/HP-R
R0.5S12-2412/HP-R
Tikiake: R0.5S12-2412/HP-R.pdf
R0.5S12-2405/P-R
R0.5S12-2405/P-R
Tikiake: R0.5S12-2405/P-R.pdf
R0.5S12-2412/H
R0.5S12-2412/H
Tikiake: R0.5S12-2412/H.pdf
R0.5S12-2412-R
R0.5S12-2412-R
Tikiake: R0.5S12-2412-R.pdf
R0.5S12-2412/H-R
R0.5S12-2412/H-R
Tikiake: R0.5S12-2412/H-R.pdf
R0.5S12-2405/H-R
R0.5S12-2405/H-R
Tikiake: R0.5S12-2405/H-R.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel