R0.5S12-0515
RECOM PowerRECOM Power
R0.5S12-0515 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R0.5S12-0515
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 15V 500MW
Ngā Rauemi: R0.5S12-0515.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
33 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R0.5S12-0515
Tau Wae R0.5S12-0515 Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V 500MW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13907 pcs Pepa Raraunga R0.5S12-0515.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 15V Putanga - Whakamotu 1kV
Momotuhi - Input (Min) 4.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Raupapa ECONOLINE R0.5S Mana (Watts) 500mW
Packaging Tube Paa / Case 12-SMD Module, 10 Leads
Ētahi Ingoa 10016643
R0.5S120515
Tae Mahi -40°C ~ 100°C
He pai 79% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 33mA 4.5V - 5.5V Input
Nama - Whakaputa (Max) 33mA Nga tono ITE (Commercial)
Ngā Hua e hāngai ana
R0.5S12-0512/HP-R
R0.5S12-0512/HP-R
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 500MW
I roto i te taonga: 12131 pcs
Tikiake: R0.5S12-0512/HP-R.pdf
RFQ
R0.5S12-0515/HP-R
R0.5S12-0515/HP-R
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 15V 500MW
I roto i te taonga: 14148 pcs
Tikiake: R0.5S12-0515/HP-R.pdf
RFQ
R0.5S12-0515-R
R0.5S12-0515-R
Tikiake: R0.5S12-0515-R.pdf
R0.5S12-0515/H-R
R0.5S12-0515/H-R