R0.5S-3.305/HP
RECOM PowerRECOM Power
R0.5S-3.305/HP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R0.5S-3.305/HP
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 500MW
Ngā Rauemi: R0.5S-3.305/HP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R0.5S-3.305/HP
Tau Wae R0.5S-3.305/HP Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 500MW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10185 pcs Pepa Raraunga R0.5S-3.305/HP.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 2.97V Ngaohihi - Whakauru (Max) 3.63V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.50" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
Raupapa ECONOLINE R0.5S Mana (Watts) 500mW
Packaging Tube Paa / Case 8-SMD Module, 5 Leads
Ētahi Ingoa 10016531
R0.5S3.305/HP
Tae Mahi -40°C ~ 100°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga SCP
He pai 80% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 100mA 2.97V - 3.63V Input
Nama - Whakaputa (Max) 100mA Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
R0.5S-3.305/P-R
R0.5S-3.305/P-R
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 500MW
I roto i te taonga: 13642 pcs
Tikiake: R0.5S-3.305/P-R.pdf
RFQ
R0.5S-3.305
R0.5S-3.305
Kaihanga: RECOM Power
I roto i te taonga: 14335 pcs
Tikiake: R0.5S-3.305.pdf
RFQ
R0.5S-3.312-R
R0.5S-3.312-R
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 500MW
Tikiake: R0.5S-3.312-R.pdf
R0.5S-3.305/H
R0.5S-3.305/H