R0.5S-2412/H
RECOM PowerRECOM Power
R0.5S-2412/H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R0.5S-2412/H
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 500MW
Ngā Rauemi: R0.5S-2412/H.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R0.5S-2412/H
Tau Wae R0.5S-2412/H Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 500MW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12321 pcs Pepa Raraunga R0.5S-2412/H.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 21.6V Ngaohihi - Whakauru (Max) 26.4V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.50" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
Raupapa ECONOLINE R0.5S Mana (Watts) 500mW
Packaging Tube Paa / Case 8-SMD Module, 5 Leads
Ētahi Ingoa 10016529
R0.5S2412/H
Tae Mahi -40°C ~ 100°C
He pai 77% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 42mA 21.6V - 26.4V Input
Nama - Whakaputa (Max) 42mA Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
R0.5S-2412
R0.5S-2412
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 500MW
I roto i te taonga: 11166 pcs
Tikiake: R0.5S-2412.pdf
RFQ
R0.5S-2412-R
R0.5S-2412-R
Kaihanga: RECOM Power
I roto i te taonga: 14822 pcs
Tikiake: R0.5S-2412-R.pdf
RFQ
R0.5S-2405/HP-R
R0.5S-2405/HP-R
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 500MW
Tikiake: R0.5S-2405/HP-R.pdf
R0.5S-2412/HP
R0.5S-2412/HP