R0.5S-0505/HP
RECOM PowerRECOM Power
R0.5S-0505/HP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R0.5S-0505/HP
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 500MW
Ngā Rauemi: R0.5S-0505/HP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R0.5S-0505/HP
Tau Wae R0.5S-0505/HP Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 500MW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11882 pcs Pepa Raraunga R0.5S-0505/HP.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 4.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.50" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
Raupapa ECONOLINE R0.5S Mana (Watts) 500mW
Packaging Tube Paa / Case 8-SMD Module, 5 Leads
Ētahi Ingoa 10016240
R0.5S0505/HP
Tae Mahi -40°C ~ 100°C
He pai 72% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 100mA 4.5V - 5.5V Input
Nama - Whakaputa (Max) 100mA Nga tono ITE (Commercial)