R0.5D12-3.312/P
RECOM PowerRECOM Power
R0.5D12-3.312/P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R0.5D12-3.312/P
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-12V 500MW
Ngā Rauemi: R0.5D12-3.312/P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
33 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R0.5D12-3.312/P
Tau Wae R0.5D12-3.312/P Kaihanga RECOM Power
He Rahinga Kei te wātea 10229 pcs Pepa Raraunga R0.5D12-3.312/P.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -12V
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 1kV
Momotuhi - Input (Min) 2.97V Ngaohihi - Whakauru (Max) 3.63V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Raupapa ECONOLINE R0.5D Mana (Watts) 500mW
Packaging Tube Paa / Case 12-SMD Module, 10 Leads
Ētahi Ingoa 10016888
R0.5D123.312/P
Tae Mahi -40°C ~ 100°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga SCP
He pai 76% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 21mA, 21mA 2.97V - 3.63V Input
Nama - Whakaputa (Max) 21mA, 21mA Nga tono ITE (Commercial)