R0.25S12-3.315
RECOM PowerRECOM Power
R0.25S12-3.315 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R0.25S12-3.315
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 15V 250MW
Ngā Rauemi: R0.25S12-3.315.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
33 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R0.25S12-3.315
Tau Wae R0.25S12-3.315 Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V 250MW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9194 pcs Pepa Raraunga R0.25S12-3.315.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 15V Putanga - Whakamotu 1kV
Momotuhi - Input (Min) 3V Ngaohihi - Whakauru (Max) 3.6V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.49" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
Raupapa ECONOLINE R0.25S Mana (Watts) 250mW
Packaging Tube Paa / Case 12-SMD Module, 10 Leads
Ētahi Ingoa 10014893
R0.25S123.315
Tae Mahi -40°C ~ 100°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga SCP
He pai 60 ~ 70% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 17mA 3V - 3.6V Input
Nama - Whakaputa (Max) 17mA Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
R0.25S12-3.312/H
R0.25S12-3.312/H
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 250MW
I roto i te taonga: 8326 pcs
Tikiake: R0.25S12-3.312/H.pdf
RFQ
R0.25S12-3.315/H
R0.25S12-3.315/H
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 15V 250MW
I roto i te taonga: 7583 pcs
Tikiake: R0.25S12-3.315/H.pdf
RFQ
R0.25S12-3.312/HP
R0.25S12-3.312/HP
Tikiake: R0.25S12-3.312/HP.pdf
R0.25S12-3.315/HP
R0.25S12-3.315/HP
Tikiake: R0.25S12-3.315/HP.pdf
R0.25S12-3.312/P-R
R0.25S12-3.312/P-R
Tikiake: R0.25S12-3.312/P-R.pdf
R0.25S12-3.315/H-R
R0.25S12-3.315/H-R
Tikiake: R0.25S12-3.315/H-R.pdf
R0.25S12-3.315/HP-R
R0.25S12-3.315/HP-R
Tikiake: R0.25S12-3.315/HP-R.pdf
R0.25S12-3.315/P
R0.25S12-3.315/P
Tikiake: R0.25S12-3.315/P.pdf
R0.25S12-3.312/P
R0.25S12-3.312/P
Tikiake: R0.25S12-3.312/P.pdf
R0.25S12-3.315-R
R0.25S12-3.315-R
Tikiake: R0.25S12-3.315-R.pdf
R0.25S12-3.312/H-R
R0.25S12-3.312/H-R