R0.25S12-2412
RECOM PowerRECOM Power
R0.25S12-2412 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R0.25S12-2412
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 250MW
Ngā Rauemi: R0.25S12-2412.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R0.25S12-2412
Tau Wae R0.25S12-2412 Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 250MW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10180 pcs Pepa Raraunga R0.25S12-2412.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 1kV
Momotuhi - Input (Min) 21.6V Ngaohihi - Whakauru (Max) 26.4V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.49" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
Raupapa ECONOLINE R0.25S Mana (Watts) 250mW
Packaging Tube Paa / Case 12-SMD Module, 10 Leads
Ētahi Ingoa 10014916
R0.25S122412
Tae Mahi -40°C ~ 100°C
He pai 60 ~ 70% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 21mA 21.6V - 26.4V Input
Nama - Whakaputa (Max) 21mA Nga tono ITE (Commercial)
Ngā Hua e hāngai ana
R0.25S12-2409/HP-R
R0.25S12-2409/HP-R
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 9V 250MW
I roto i te taonga: 9381 pcs
Tikiake: R0.25S12-2409/HP-R.pdf
RFQ
R0.25S12-2409/HP
R0.25S12-2409/HP
Kaihanga: RECOM Power
I roto i te taonga: 8802 pcs
Tikiake: R0.25S12-2409/HP.pdf
RFQ
R0.25S12-2412-R
R0.25S12-2412-R
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 250MW
Tikiake: R0.25S12-2412-R.pdf
R0.25S12-2412/HP-R
R0.25S12-2412/HP-R
Tikiake: R0.25S12-2412/HP-R.pdf
R0.25S12-2409/H
R0.25S12-2409/H
Tikiake: R0.25S12-2409/H.pdf
R0.25S12-2412/H-R
R0.25S12-2412/H-R
Tikiake: R0.25S12-2412/H-R.pdf
R0.25S12-2412/H
R0.25S12-2412/H
Tikiake: R0.25S12-2412/H.pdf
R0.25S12-2412/P
R0.25S12-2412/P
Tikiake: R0.25S12-2412/P.pdf
R0.25S12-2409/H-R
R0.25S12-2409/H-R
Tikiake: R0.25S12-2409/H-R.pdf
R0.25S12-2409/P-R
R0.25S12-2409/P-R
Tikiake: R0.25S12-2409/P-R.pdf
R0.25S12-2412/HP
R0.25S12-2412/HP
Tikiake: R0.25S12-2412/HP.pdf
R0.25S12-2409/P
R0.25S12-2409/P
Tikiake: R0.25S12-2409/P.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel