R0.25S12-053.3
RECOM PowerRECOM Power
R0.25S12-053.3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R0.25S12-053.3
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 250MW
Ngā Rauemi: R0.25S12-053.3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R0.25S12-053.3
Tau Wae R0.25S12-053.3 Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 250MW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11216 pcs Pepa Raraunga R0.25S12-053.3.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 1kV
Momotuhi - Input (Min) 4.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.49" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
Raupapa ECONOLINE R0.25S Mana (Watts) 250mW
Packaging Tube Paa / Case 12-SMD Module, 10 Leads
Ētahi Ingoa 10014895
R0.25S12053.3
Tae Mahi -40°C ~ 100°C
He pai 60 ~ 70% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 76mA 4.5V - 5.5V Input
Nama - Whakaputa (Max) 76mA Nga tono ITE (Commercial)
Ngā Hua e hāngai ana
R0.25S12-0524/HP
R0.25S12-0524/HP
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 24V 250MW
I roto i te taonga: 7900 pcs
Tikiake: R0.25S12-0524/HP.pdf
RFQ
R0.25S12-053.3/HP-R
R0.25S12-053.3/HP-R
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 250MW
I roto i te taonga: 8896 pcs
Tikiake: R0.25S12-053.3/HP-R.pdf
RFQ
R0.25S12-053.3/P
R0.25S12-053.3/P
Tikiake: R0.25S12-053.3/P.pdf
R0.25S12-053.3/HP
R0.25S12-053.3/HP
Tikiake: R0.25S12-053.3/HP.pdf
R0.25S12-053.3/H-R
R0.25S12-053.3/H-R