R0.25S-3.324/H
RECOM PowerRECOM Power
R0.25S-3.324/H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R0.25S-3.324/H
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 24V 250MW
Ngā Rauemi: R0.25S-3.324/H.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R0.25S-3.324/H
Tau Wae R0.25S-3.324/H Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 24V 250MW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9374 pcs Pepa Raraunga R0.25S-3.324/H.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 24V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 3V Ngaohihi - Whakauru (Max) 3.6V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.49" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
Raupapa ECONOLINE R0.25S Mana (Watts) 250mW
Packaging Tube Paa / Case 8-SMD Module, 5 Leads
Ētahi Ingoa 10014564
R0.25S3.324/H
Tae Mahi -40°C ~ 100°C
He pai 60 ~ 70% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 10.4mA 3V - 3.6V Input
Nama - Whakaputa (Max) 10.4mA Nga tono ITE (Commercial), Medical
Ngā Hua e hāngai ana
R0.25S-3.315/P
R0.25S-3.315/P
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 15V 250MW
I roto i te taonga: 8984 pcs
Tikiake: R0.25S-3.315/P.pdf
RFQ
R0.25S-3.315/HP
R0.25S-3.315/HP
Kaihanga: RECOM Power
I roto i te taonga: 7134 pcs
Tikiake: R0.25S-3.315/HP.pdf
RFQ
R0.25S-3.324/HP
R0.25S-3.324/HP
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 24V 250MW
Tikiake: R0.25S-3.324/HP.pdf
R0.25S-3.324-R
R0.25S-3.324-R
Tikiake: R0.25S-3.324-R.pdf
R0.25S-3.324/H-R
R0.25S-3.324/H-R
Tikiake: R0.25S-3.324/H-R.pdf
Tikiake: R0.25S-3.324/P.pdf
R0.25S-3.33.3
R0.25S-3.33.3
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 250MW
Tikiake: R0.25S-3.33.3.pdf
Tikiake: R0.25S-3.324.pdf
R0.25S-3.324/HP-R
R0.25S-3.324/HP-R