R0.25S-243.3/H
RECOM PowerRECOM Power
R0.25S-243.3/H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R0.25S-243.3/H
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 250MW
Ngā Rauemi: R0.25S-243.3/H.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R0.25S-243.3/H
Tau Wae R0.25S-243.3/H Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 250MW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8434 pcs Pepa Raraunga R0.25S-243.3/H.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 21.6V Ngaohihi - Whakauru (Max) 26.4V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.49" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
Raupapa ECONOLINE R0.25S Mana (Watts) 250mW
Packaging Tube Paa / Case 8-SMD Module, 5 Leads
Ētahi Ingoa 10014583
R0.25S243.3/H
Tae Mahi -40°C ~ 100°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga SCP
He pai 60 ~ 70% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 76mA 21.6V - 26.4V Input
Nama - Whakaputa (Max) 76mA Nga tono ITE (Commercial), Medical