R0.25S-153.3/H
RECOM PowerRECOM Power
R0.25S-153.3/H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R0.25S-153.3/H
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 250MW
Ngā Rauemi: R0.25S-153.3/H.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R0.25S-153.3/H
Tau Wae R0.25S-153.3/H Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 250MW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10841 pcs Pepa Raraunga R0.25S-153.3/H.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 13.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 16.5V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.49" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
Raupapa ECONOLINE R0.25S Mana (Watts) 250mW
Packaging Tube Paa / Case 8-SMD Module, 5 Leads
Ētahi Ingoa 10014577
R0.25S153.3/H
Tae Mahi -40°C ~ 100°C
He pai 60 ~ 70% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 76mA 13.5V - 16.5V Input
Nama - Whakaputa (Max) 76mA Nga tono ITE (Commercial), Medical
Ngā Hua e hāngai ana
R0.25S-1524/P
R0.25S-1524/P
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 24V 250MW
I roto i te taonga: 10168 pcs
Tikiake: R0.25S-1524/P.pdf
RFQ
R0.25S-153.3/H-R
R0.25S-153.3/H-R
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 250MW
I roto i te taonga: 12851 pcs
Tikiake: R0.25S-153.3/H-R.pdf
RFQ
Tikiake: R0.25S-153.3/P.pdf
R0.25S-153.3/HP
R0.25S-153.3/HP
Tikiake: R0.25S-153.3/HP.pdf
R0.25S-1524/P-R
R0.25S-1524/P-R
Tikiake: R0.25S-1524/P-R.pdf
R0.25S-1524/HP
R0.25S-1524/HP
Tikiake: R0.25S-1524/HP.pdf
R0.25S-153.3
R0.25S-153.3
Tikiake: R0.25S-153.3.pdf
R0.25S-153.3/HP-R
R0.25S-153.3/HP-R