R0.25S-1209/H
RECOM PowerRECOM Power
R0.25S-1209/H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R0.25S-1209/H
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 9V 250MW
Ngā Rauemi: R0.25S-1209/H.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R0.25S-1209/H
Tau Wae R0.25S-1209/H Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 9V 250MW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11242 pcs Pepa Raraunga R0.25S-1209/H.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 9V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 10.8V Ngaohihi - Whakauru (Max) 13.2V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.49" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
Raupapa ECONOLINE R0.25S Mana (Watts) 250mW
Packaging Tube Paa / Case 8-SMD Module, 5 Leads
Ētahi Ingoa 10014573
R0.25S1209/H
Tae Mahi -40°C ~ 100°C
He pai 60 ~ 70% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 9V 28mA 10.8V - 13.2V Input
Nama - Whakaputa (Max) 28mA Nga tono ITE (Commercial), Medical
Ngā Hua e hāngai ana
R0.25S-1212
R0.25S-1212
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 250MW
I roto i te taonga: 11929 pcs
Tikiake: R0.25S-1212.pdf
RFQ
R0.25S-1205/HP
R0.25S-1205/HP
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 250MW
I roto i te taonga: 9782 pcs
Tikiake: R0.25S-1205/HP.pdf
RFQ
R0.25S-1209/HP-R
R0.25S-1209/HP-R
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 9V 250MW
Tikiake: R0.25S-1209/HP-R.pdf
R0.25S-1209/P-R
R0.25S-1209/P-R
Tikiake: R0.25S-1209/P-R.pdf
Tikiake: R0.25S-1209.pdf
R0.25S-1209/P
R0.25S-1209/P
Tikiake: R0.25S-1209/P.pdf
R0.25S-1205/HP-R
R0.25S-1205/HP-R
Tikiake: R0.25S-1205/HP-R.pdf
R0.25S-1209/HP
R0.25S-1209/HP