R0.25DA-120505
RECOM PowerRECOM Power
R0.25DA-120505 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R0.25DA-120505
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 5V 250MW
Ngā Rauemi: R0.25DA-120505.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R0.25DA-120505
Tau Wae R0.25DA-120505 Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 5V 250MW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10953 pcs Pepa Raraunga R0.25DA-120505.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 5V
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 1kV
Momotuhi - Input (Min) 10.8V Ngaohihi - Whakauru (Max) 13.2V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Raupapa ECONOLINE R0.25D Mana (Watts) 250mW
Packaging Tube Paa / Case 10-SMD Module
Ētahi Ingoa 10015731
R0.25DA120505
Tae Mahi -40°C ~ 100°C
He pai 60 ~ 70% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V 5V 25mA, 25mA 10.8V - 13.2V Input
Nama - Whakaputa (Max) 25mA, 25mA Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
R0.25DA-120505-R
R0.25DA-120505-R
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 5V 250MW