R0.25D12-1205
RECOM PowerRECOM Power
R0.25D12-1205 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R0.25D12-1205
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-5V 250MW
Ngā Rauemi: R0.25D12-1205.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
33 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R0.25D12-1205
Tau Wae R0.25D12-1205 Kaihanga RECOM Power
He Rahinga Kei te wātea 10262 pcs Pepa Raraunga R0.25D12-1205.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -5V
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 1kV
Momotuhi - Input (Min) 10.8V Ngaohihi - Whakauru (Max) 13.2V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Raupapa ECONOLINE R0.25D Mana (Watts) 250mW
Packaging Tube Paa / Case 12-SMD Module, 10 Leads
Ētahi Ingoa 10015501
R0.25D121205
Tae Mahi -40°C ~ 100°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga SCP
He pai 60 ~ 70% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 25mA, 25mA 10.8V - 13.2V Input
Nama - Whakaputa (Max) 25mA, 25mA Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
R0.25D12-053.3/H-R
R0.25D12-053.3/H-R
Kaihanga: RECOM Power
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-3.3V 250MW
I roto i te taonga: 9362 pcs
Tikiake: R0.25D12-053.3/H-R.pdf
RFQ
R0.25D12-053.3/P
R0.25D12-053.3/P
Kaihanga: RECOM Power
I roto i te taonga: 8770 pcs
Tikiake: R0.25D12-053.3/P.pdf
RFQ
R0.25D12-1205/HP-R
R0.25D12-1205/HP-R
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER +/-5V 250MW
Tikiake: R0.25D12-1205/HP-R.pdf
R0.25D12-1205/HP
R0.25D12-1205/HP
Tikiake: R0.25D12-1205/HP.pdf
R0.25D12-053.3/HP
R0.25D12-053.3/HP
Tikiake: R0.25D12-053.3/HP.pdf
R0.25D12-053.3/H
R0.25D12-053.3/H
Tikiake: R0.25D12-053.3/H.pdf
R0.25D12-1205-R
R0.25D12-1205-R
Tikiake: R0.25D12-1205-R.pdf
R0.25D12-1205/H
R0.25D12-1205/H
Tikiake: R0.25D12-1205/H.pdf
R0.25D12-053.3/HP-R
R0.25D12-053.3/HP-R
Tikiake: R0.25D12-053.3/HP-R.pdf
R0.25D12-1205/P
R0.25D12-1205/P
Tikiake: R0.25D12-1205/P.pdf
R0.25D12-053.3/P-R
R0.25D12-053.3/P-R
Tikiake: R0.25D12-053.3/P-R.pdf
R0.25D12-1205/H-R
R0.25D12-1205/H-R
Tikiake: R0.25D12-1205/H-R.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel