R0.25D10-3.305
RECOM PowerRECOM Power
R0.25D10-3.305 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R0.25D10-3.305
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-5V 250MW
Ngā Rauemi: R0.25D10-3.305.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R0.25D10-3.305
Tau Wae R0.25D10-3.305 Kaihanga RECOM Power
He Rahinga Kei te wātea 8759 pcs Pepa Raraunga R0.25D10-3.305.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -5V
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 1kV
Momotuhi - Input (Min) 3V Ngaohihi - Whakauru (Max) 3.6V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Raupapa ECONOLINE R0.25D Mana (Watts) 250mW
Packaging Tube Paa / Case 10-SMD Module
Ētahi Ingoa 10015369
R0.25D103.305
Tae Mahi -40°C ~ 100°C
He pai 60 ~ 70% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 25mA, 25mA 3V - 3.6V Input
Nama - Whakaputa (Max) 25mA, 25mA Nga tono ITE (Commercial)