R0.25D-053.3/HP
RECOM PowerRECOM Power
R0.25D-053.3/HP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R0.25D-053.3/HP
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-3.3V 250MW
Ngā Rauemi: R0.25D-053.3/HP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R0.25D-053.3/HP
Tau Wae R0.25D-053.3/HP Kaihanga RECOM Power
He Rahinga Kei te wātea 9279 pcs Pepa Raraunga R0.25D-053.3/HP.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -3.3V
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 4.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Raupapa ECONOLINE R0.25D Mana (Watts) 250mW
Packaging Tube Paa / Case 10-SMD Module, 6 Leads
Ētahi Ingoa 10015224
R0.25D053.3/HP
Tae Mahi -40°C ~ 100°C
He pai 60 ~ 70% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 38mA, 38mA 4.5V - 5.5V Input
Nama - Whakaputa (Max) 38mA, 38mA Nga tono ITE (Commercial), Medical