R0.25D-0505/HP
RECOM PowerRECOM Power
R0.25D-0505/HP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R0.25D-0505/HP
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-5V 250MW
Ngā Rauemi: R0.25D-0505/HP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
33 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R0.25D-0505/HP
Tau Wae R0.25D-0505/HP Kaihanga RECOM Power
He Rahinga Kei te wātea 9145 pcs Pepa Raraunga R0.25D-0505/HP.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -5V
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 4.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Raupapa ECONOLINE R0.25D Mana (Watts) 250mW
Packaging Tube Paa / Case 10-SMD Module, 6 Leads
Ētahi Ingoa 10015225
R0.25D0505/HP
Tae Mahi -40°C ~ 100°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga SCP
He pai 60 ~ 70% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 25mA, 25mA 4.5V - 5.5V Input
Nama - Whakaputa (Max) 25mA, 25mA Nga tono ITE (Commercial), Medical