R-78W3.3-0.5
RECOM PowerRECOM Power
R-78W3.3-0.5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R-78W3.3-0.5
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC/DC CONVERTER 3.3V
Ngā Rauemi: R-78W3.3-0.5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R-78W3.3-0.5
Tau Wae R-78W3.3-0.5 Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC/DC CONVERTER 3.3V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13264 pcs Pepa Raraunga R-78W3.3-0.5.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 3.3V
Momotuhi - Input (Min) 6.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 32V
Momo Enclosed Rahi / Rahi 0.69" L x 0.45" W x 0.33" H (17.5mm x 11.5mm x 8.5mm)
Raupapa INNOLINE R-78-0.5 Mana (Watts) -
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 80099303
R78W3.30.5
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He pai 90% Nama - Whakaputa (Max) 500mA