R-78C1.8-1.0
Recom PowerRecom Power
R-78C1.8-1.0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R-78C1.8-1.0
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua CONV DC/DC 1A 5-42VIN 1.8VOUT TH
Ngā Rauemi: R-78C1.8-1.0.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 209 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 209 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R-78C1.8-1.0
Tau Wae R-78C1.8-1.0 Kaihanga Recom Power
Whakaahuatanga CONV DC/DC 1A 5-42VIN 1.8VOUT TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 209 pcs Pepa Raraunga R-78C1.8-1.0.pdf
Putanga - Mahi 1.8W Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 1.8V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 42V Ngaohihi - Taweke (Tae) 5V
Momo Linear Regulator Replacement Rahi / Rahi 0.46" L x 0.33" W x 0.41" H (11.6mm x 8.5mm x 10.4mm)
Raupapa INNOLINE R-78C-1.0 RoHS Tūnga Tube
Ripa Tae - Raatau Rawa ITE (Commercial) Ko te poari 3-SIP Module
Whirihoranga Whakaputa 1 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga R-78C1.8-1.0 Raina Raina 80%
Ngā āhuatanga OTP, SCP Ngā Tohu Hua 1A
Whakaahua nui Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 1.8V 1A 5V - 42V Input Whakaahuatanga CONV DC/DC 1A 5-42VIN 1.8VOUT TH