R-78B6.5-1.0
RECOM PowerRECOM Power
R-78B6.5-1.0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R-78B6.5-1.0
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 6.5V 7W
Ngā Rauemi: R-78B6.5-1.0.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
42 pcs
84 pcs
126 pcs
252 pcs
504 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R-78B6.5-1.0
Tau Wae R-78B6.5-1.0 Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 6.5V 7W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13411 pcs Pepa Raraunga R-78B6.5-1.0.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 6.5V Momotuhi - Input (Min) 9V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 32V Momo Linear Regulator Replacement
Rahi / Rahi 0.45" L x 0.33" W x 0.69" H (11.5mm x 8.5mm x 17.5mm) Raupapa INNOLINE R-78B-1.0
Mana (Watts) 7W Packaging Tube
Paa / Case 3-SIP Module Ētahi Ingoa 80099163
R78B6.51.0
R78B6510
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OTP, SCP He pai 94%
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 6.5V 1A 9V - 32V Input Nama - Whakaputa (Max) 1A