R-78B2.5-1.0L
RECOM PowerRECOM Power
R-78B2.5-1.0L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R-78B2.5-1.0L
Kaihanga / Waitohu: RECOM Power
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 2.5V 2.5W
Ngā Rauemi: R-78B2.5-1.0L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
42 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R-78B2.5-1.0L
Tau Wae R-78B2.5-1.0L Kaihanga RECOM Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 2.5V 2.5W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9490 pcs Pepa Raraunga R-78B2.5-1.0L.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 2.5V Momotuhi - Input (Min) 4.75V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 32V Momo Linear Regulator Replacement
Rahi / Rahi 0.69" L x 0.45" W x 0.33" H (17.5mm x 11.5mm x 8.5mm) Raupapa INNOLINE R-78B-1.0
Mana (Watts) 2.5W Packaging Tube
Paa / Case 3-SIP Module Ētahi Ingoa 80000028
R-78B2.5-1.0L-ND
R78B2.51.0L
R78B2510L
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OTP, SCP He pai 85%
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 2.5V 1A 4.75V - 32V Input Nama - Whakaputa (Max) 1A