M1300-3005-AL
RAFRAF
M1300-3005-AL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M1300-3005-AL
Kaihanga / Waitohu: RAF
Whakaahuatanga hua HEX STANDOFF M3X0.5 ALUMINUM 3MM
Ngā Rauemi: 1.M1300-3005-AL.pdf2.M1300-3005-AL.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M1300-3005-AL
Tau Wae M1300-3005-AL Kaihanga RAF
Whakaahuatanga HEX STANDOFF M3X0.5 ALUMINUM 3MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 204836 pcs Pepa Raraunga 1.M1300-3005-AL.pdf2.M1300-3005-AL.pdf
Momo Hex Standoff Taehia / Korerohia Threaded
Raupapa - Matawai, Rahi Tae M3x0.5
Te whakanoho - Ētahi Ingoa 1772-1110
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga Aluminum
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Te roa - Whānui 0.118" (3.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Ira Female, Female
Ngā āhuatanga - Taitapa - O waho 0.236" (5.99mm) Hex
Taitapa - I roto - Whakaahuatanga Taipitopito Hex Standoff Threaded M3x0.5 Aluminum 0.118" (3.00mm)
Tae - I waenganui i te Kaari Poari 0.118" (3.00mm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
M13004 SL001
M13004 SL001
Kaihanga: Alpha Wire
Whakaahuatanga: MULTI-PAIR 8COND 22AWG 1000'
I roto i te taonga: 4079 pcs
Tikiake: M13004 SL001.pdf
RFQ
M13003 SL005
M13003 SL005
Kaihanga: Alpha Wire
Whakaahuatanga: MULTI-PAIR 6COND 22AWG 100'
I roto i te taonga: 5055 pcs
Tikiake: M13003 SL005.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: MULTI-PAIR 4COND 22AWG 100'
Tikiake: M13002 SL005.pdf
Whakaahuatanga: MULTI-PAIR 6COND 22AWG 1000'
Tikiake: M13003 SL001.pdf
M13001 SL002
M13001 SL002
Whakaahuatanga: MULTI-PAIR 2COND 22AWG 500'
Tikiake: M13001 SL002.pdf
Whakaahuatanga: MULTI-PAIR 4COND 22AWG 1000'
Whakaahuatanga: MULTI-PAIR 2COND 22AWG 100'
M13 MAGNETS
M13 MAGNETS
Kaihanga: Standex-Meder Electronics
Whakaahuatanga: ACTUATOR MAGNET FLANGE MNT
Tikiake: M13 MAGNETS.pdf
Whakaahuatanga: MULTI-PAIR 6COND 22AWG 500'
Tikiake: M13003 SL002.pdf
M13
M13
Tikiake: M13.pdf
Whakaahuatanga: MULTI-PAIR 2COND 22AWG 1000'
Whakaahuatanga: MULTI-PAIR 4COND 22AWG 500'
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel