M1250-3005-AL
RAFRAF
M1250-3005-AL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M1250-3005-AL
Kaihanga / Waitohu: RAF
Whakaahuatanga hua HEX STANDOFF M3X0.5 ALUMINUM 3MM
Ngā Rauemi: 1.M1250-3005-AL.pdf2.M1250-3005-AL.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M1250-3005-AL
Tau Wae M1250-3005-AL Kaihanga RAF
Whakaahuatanga HEX STANDOFF M3X0.5 ALUMINUM 3MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 194919 pcs Pepa Raraunga 1.M1250-3005-AL.pdf2.M1250-3005-AL.pdf
Momo Hex Standoff Taehia / Korerohia Threaded
Raupapa - Matawai, Rahi Tae M3x0.5
Te whakanoho - Ētahi Ingoa 1772-1970
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga Aluminum
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Te roa - Whānui 0.118" (3.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Ira Female, Female
Ngā āhuatanga - Taitapa - O waho 0.177" (4.50mm) Hex
Taitapa - I roto - Whakaahuatanga Taipitopito Hex Standoff Threaded M3x0.5 Aluminum 0.118" (3.00mm)
Tae - I waenganui i te Kaari Poari 0.118" (3.00mm)