9126-75-B-12
RAFRAF
RAF
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 9126-75-B-12
Kaihanga / Waitohu: RAF
Whakaahuatanga hua ROUND SPACER BRASS 2"
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 9126-75-B-12
Tau Wae 9126-75-B-12 Kaihanga RAF
Whakaahuatanga ROUND SPACER BRASS 2" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 2042 pcs Pepa Raraunga
Momo Round Spacer Taehia / Korerohia Unthreaded
Raupapa - Matawai, Rahi Tae -
Te whakanoho Chromate, Zinc Ētahi Ingoa 1772-2087
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga Brass
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Te roa - Whānui 2.000" (50.80mm) 2"
Ira Female, Female Ngā āhuatanga -
Taitapa - O waho 1.500" (38.10mm) 1 1/2" Taitapa - I roto 0.750" (19.05mm) 3/4"
Whakaahuatanga Taipitopito Round Spacer Unthreaded Brass 2.000" (50.80mm) 2" Tae -
I waenganui i te Kaari Poari 2.000" (50.80mm) 2"