9100-75-S-12
RAFRAF
9100-75-S-12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 9100-75-S-12
Kaihanga / Waitohu: RAF
Whakaahuatanga hua ROUND SPACER STEEL 3/8"
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 9100-75-S-12
Tau Wae 9100-75-S-12 Kaihanga RAF
Whakaahuatanga ROUND SPACER STEEL 3/8" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 10603 pcs Pepa Raraunga
Momo Round Spacer Taehia / Korerohia Unthreaded
Raupapa - Matawai, Rahi Tae -
Te whakanoho Chromate, Zinc Ētahi Ingoa 1772-2132
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga Steel
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Te roa - Whānui 0.375" (9.53mm) 3/8"
Ira Female, Female Ngā āhuatanga -
Taitapa - O waho 1.500" (38.10mm) 1 1/2" Taitapa - I roto 0.750" (19.05mm) 3/4"
Whakaahuatanga Taipitopito Round Spacer Unthreaded Steel 0.375" (9.53mm) 3/8" Tae -
I waenganui i te Kaari Poari 0.375" (9.53mm) 3/8"
Ngā Hua e hāngai ana
9100-266QS999
9100-266QS999
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURP 1 FORM C 24V
I roto i te taonga: 4025 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Lumberg Automation
Whakaahuatanga: 0939 CTX 106-Y
I roto i te taonga: 5412 pcs
Tikiake:
RFQ
9100-75-NMODL=2-1/4
9100-75-NMODL=2-1/4
Kaihanga: RAF
Whakaahuatanga: ROUND SPACER NYLON 2-1/4"
Kaihanga: Lumberg Automation
Whakaahuatanga: 0939 CTX 105-Y
9100-75-NMODL=3
9100-75-NMODL=3"
Kaihanga: RAF
Whakaahuatanga: ROUND SPACER NYLON 3"