4508-632-AL
RAFRAF
4508-632-AL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4508-632-AL
Kaihanga / Waitohu: RAF
Whakaahuatanga hua HEX STANDOFF #6-32 ALUM 11/16"
Ngā Rauemi: 1.4508-632-AL.pdf2.4508-632-AL.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4508-632-AL
Tau Wae 4508-632-AL Kaihanga RAF
He Rahinga Kei te wātea 121801 pcs Pepa Raraunga 1.4508-632-AL.pdf2.4508-632-AL.pdf
Momo Hex Standoff Taehia / Korerohia Threaded
Raupapa - Matawai, Rahi Tae #6-32
Te whakanoho - Ētahi Ingoa 1772-1085
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga Aluminum
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Te roa - Whānui 0.938" (23.83mm) 15/16"
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Ira Male, Female
Ngā āhuatanga - Taitapa - O waho 0.188" (4.78mm) 3/16" Hex
Taitapa - I roto - Whakaahuatanga Taipitopito Hex Standoff Threaded #6-32 Aluminum 0.688" (17.48mm) 11/16"
Tae - I waenganui i te Kaari Poari 0.688" (17.48mm) 11/16"
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: ebm-papst Inc.
Whakaahuatanga: 450MM INLET RING K=240
I roto i te taonga: 747 pcs
Tikiake: 45080-2-4013.pdf
RFQ
4508-440-SS
4508-440-SS
Kaihanga: RAF
Whakaahuatanga: HEX STANDOFF #4-40 SS 11/16"
I roto i te taonga: 93507 pcs
Tikiake: 4508-440-SS.pdf
RFQ
45080/15 BK001
45080/15 BK001
Kaihanga: Alpha Wire
Whakaahuatanga: CABLE 15 COND 16AWG BLACK 1000'
I roto i te taonga: 6 pcs
Tikiake: 45080/15 BK001.pdf
45080 BK005
45080 BK005
Kaihanga: Alpha Wire
Whakaahuatanga: CABLE 10 COND 16AWG BLACK 100'
I roto i te taonga: 5994 pcs
Tikiake: 45080 BK005.pdf
4508-3/8
4508-3/8"X36YD
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE FOAM BLACK 3/8"X 36YDS
Tikiake: 4508-3/8"X36YD.pdf
4508-440-AL
4508-440-AL
Kaihanga: RAF
Whakaahuatanga: HEX STANDOFF #4-40 ALUM 11/16"
Tikiake: 4508-440-AL.pdf
4508-440-AL-7
4508-440-AL-7
Tikiake: 4508-440-AL-7.pdf
Whakaahuatanga: CABLE 20 COND 16AWG BLACK 1000'
I roto i te taonga: 4 pcs
Tikiake: 45080/20 BK001.pdf
Whakaahuatanga: CABLE 15 COND 16AWG BLACK 100'
Tikiake: 45080/15 BK005.pdf
Whakaahuatanga: CABLE 10 COND 16AWG BLACK 1000'
I roto i te taonga: 8 pcs
4508-3/4
4508-3/4"X36YD
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE VINYL FOAM 3/4" X 36YD
Tikiake: 4508-3/4"X36YD.pdf
4508-2"X6"
Whakaahuatanga: TAPE SGL-CTD 1/8" THCK FOAM 2"X6
Tikiake: 4508-2"X6".pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel