4501-256-AL-7
RAFRAF
4501-256-AL-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4501-256-AL-7
Kaihanga / Waitohu: RAF
Whakaahuatanga hua HEX STANDOFF #2-56 ALUMINUM 1/4"
Ngā Rauemi: 1.4501-256-AL-7.pdf2.4501-256-AL-7.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4501-256-AL-7
Tau Wae 4501-256-AL-7 Kaihanga RAF
He Rahinga Kei te wātea 115996 pcs Pepa Raraunga 1.4501-256-AL-7.pdf2.4501-256-AL-7.pdf
Momo Hex Standoff Taehia / Korerohia Threaded
Raupapa - Matawai, Rahi Tae #2-56
Te whakanoho Iridite Ētahi Ingoa 1772-1788
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga Aluminum
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Te roa - Whānui 0.406" (10.30mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Ira Male, Female
Ngā āhuatanga - Taitapa - O waho 0.188" (4.78mm) 3/16" Hex
Taitapa - I roto - Whakaahuatanga Taipitopito Hex Standoff Threaded #2-56 Aluminum 0.250" (6.35mm) 1/4"
Tae - I waenganui i te Kaari Poari 0.250" (6.35mm) 1/4"
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
4501-256-N
4501-256-N
Kaihanga: RAF
Whakaahuatanga: HEX STANDOFF #2-56 NYLON 1/4"
I roto i te taonga: 57081 pcs
Tikiake: 4501-256-N.pdf
RFQ
4501-440-B
4501-440-B
Kaihanga: RAF
Whakaahuatanga: HEX STANDOFF #4-40 BRASS 1/4"
I roto i te taonga: 133391 pcs
Tikiake: 4501-440-B.pdf
RFQ
4501-134M
4501-134M
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 300UH 400MA 1.1 OHM
Tikiake: 4501-134M.pdf
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 200UH 450MA 750 MOHM