4006T-440-AL
RAFRAF
4006T-440-AL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4006T-440-AL
Kaihanga / Waitohu: RAF
Whakaahuatanga hua RND STANDOFF #4-40 ALUM 15.09MM
Ngā Rauemi: 1.4006T-440-AL.pdf2.4006T-440-AL.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4006T-440-AL
Tau Wae 4006T-440-AL Kaihanga RAF
Whakaahuatanga RND STANDOFF #4-40 ALUM 15.09MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 75911 pcs Pepa Raraunga 1.4006T-440-AL.pdf2.4006T-440-AL.pdf
Momo Round Standoff Taehia / Korerohia Threaded
Raupapa - Matawai, Rahi Tae #4-40
Te whakanoho - Ētahi Ingoa 1772-1422
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga Aluminum
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Te roa - Whānui 0.750" (19.05mm) 3/4"
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Ira Male, Female
Ngā āhuatanga - Taitapa - O waho 0.188" (4.78mm) 3/16"
Taitapa - I roto - Whakaahuatanga Taipitopito Round Standoff Threaded #4-40 Aluminum 0.594" (15.09mm)
Tae - I waenganui i te Kaari Poari 0.594" (15.09mm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
4006NB00T00273
4006NB00T00273
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: SHIELDING GASKET
I roto i te taonga: 47141 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: ebm-papst Inc.
Whakaahuatanga: INLET RING, 400MM BCI
I roto i te taonga: 1268 pcs
Tikiake: 40070-2-4013.pdf
RFQ
40068
Kaihanga: Wiha
Whakaahuatanga: WRENCH COMBINATION 2" 21.26"
Tikiake: 40068.pdf
40074
Kaihanga: Klein Tools
Whakaahuatanga: ELECTRICIAN'S GLOVES - EXTRA-LAR
Kaihanga: Bopla Enclosures
Whakaahuatanga: SLOT STONE F 30MM, M4
Kaihanga: Klein Tools
Whakaahuatanga: ELECTRICIAN'S GLOVES - LARGE
Whakaahuatanga: JOURNEYMAN LEATHER WORK GLOVES L
Tikiake:
Whakaahuatanga: JOURNEYMAN LEATHER WORK GLOVES X
Kaihanga: Bopla Enclosures
Whakaahuatanga: SLOT STONE F 40MM, M4
Kaihanga: Steinel
Whakaahuatanga: TS600W PLASTIC WELDING SET
40076N
40076N
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: FILE,PILLAR,NARROW,CUT 0,6"/152M
Kaihanga: Flambeau, Inc.
Whakaahuatanga: COMPONENT STORAGE PLSTC 10.6X6.6
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel