2205-632-AL
RAFRAF
2205-632-AL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2205-632-AL
Kaihanga / Waitohu: RAF
Whakaahuatanga hua HEX STANDOFF #6-32 ALUM 3-1/2"
Ngā Rauemi: 1.2205-632-AL.pdf2.2205-632-AL.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2205-632-AL
Tau Wae 2205-632-AL Kaihanga RAF
He Rahinga Kei te wātea 31159 pcs Pepa Raraunga 1.2205-632-AL.pdf2.2205-632-AL.pdf
Momo Hex Standoff Taehia / Korerohia Threaded
Raupapa - Matawai, Rahi Tae #6-32
Te whakanoho - Ētahi Ingoa 1772-1489
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga Aluminum
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Te roa - Whānui 3.500" (88.90mm) 3 1/2"
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Ira Female, Female
Ngā āhuatanga - Taitapa - O waho 0.313" (7.95mm) 5/16" Hex
Taitapa - I roto - Whakaahuatanga Taipitopito Hex Standoff Threaded #6-32 Aluminum 3.500" (88.90mm) 3 1/2"
Tae - I waenganui i te Kaari Poari 3.500" (88.90mm) 3 1/2"
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
2205-G
2205-G
Kaihanga: Techspray
Whakaahuatanga: WONDERMASK W
I roto i te taonga: 780 pcs
Tikiake: 2205-G.pdf
RFQ
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: ELCON MINI 3P VERT HEADER,PRESS-
I roto i te taonga: 45104 pcs
Tikiake: 2204585-3.pdf
RFQ
2205-H-RC
2205-H-RC
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: FIXED IND 22UH 10.3A 10 MOHM TH
I roto i te taonga: 66756 pcs
Tikiake: 2205-H-RC.pdf
2205-H
2205-H
Kaihanga: Bourns, Inc.
Tikiake: 2205-H.pdf
Whakaahuatanga: DUAL-POLE 500A RACK BUS BAR POWE
Tikiake: 2204866-1.pdf
Whakaahuatanga: ELCON MINI 3P VERT HEADER,SOLDER
2205
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: HEX STANDOFF #4-40 ALUMINUM 1"
2205-V
2205-V
Tikiake: 2205-V.pdf
2205
Kaihanga: SCS
Whakaahuatanga: WRISTBAND ESD METAL SMALL
2205-V-RC
2205-V-RC
Tikiake: 2205-V-RC.pdf
2205-8SQ
2205-8SQ
Kaihanga: Techspray
Whakaahuatanga: WONDERMASK W
Tikiake: 2205-8SQ.pdf
Whakaahuatanga: 2204798-1
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel