2103T-632-N
RAFRAF
2103T-632-N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2103T-632-N
Kaihanga / Waitohu: RAF
Whakaahuatanga hua HEX STANDOFF #6-32 NYLON 11.9MM
Ngā Rauemi: 1.2103T-632-N.pdf2.2103T-632-N.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2103T-632-N
Tau Wae 2103T-632-N Kaihanga RAF
Whakaahuatanga HEX STANDOFF #6-32 NYLON 11.9MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 67740 pcs Pepa Raraunga 1.2103T-632-N.pdf2.2103T-632-N.pdf
Momo Hex Standoff Taehia / Korerohia Threaded
Raupapa - Matawai, Rahi Tae #6-32
Te whakanoho - Ētahi Ingoa 1772-1871
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga Nylon
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Te roa - Whānui 0.469" (11.90mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ira Female, Female
Ngā āhuatanga - Taitapa - O waho 0.250" (6.35mm) 1/4" Hex
Taitapa - I roto - Whakaahuatanga Taipitopito Hex Standoff Threaded #6-32 Nylon 0.469" (11.90mm)
Tae - I waenganui i te Kaari Poari 0.469" (11.90mm)
Ngā Hua e hāngai ana
2104
Kaihanga: Kitronik
Whakaahuatanga: TIMER PROJECT KIT
I roto i te taonga: 12918 pcs
Tikiake: 2104.pdf
RFQ
2103A 0061000
2103A 0061000
Kaihanga: Belden
Whakaahuatanga: CBL 8PR 18AWG SHLD
I roto i te taonga: 15 pcs
Tikiake:
RFQ
2103A 0031000
2103A 0031000
Kaihanga: Belden
I roto i te taonga: 15 pcs
Tikiake:
2103A 0065000
2103A 0065000
I roto i te taonga: 3 pcs
2104
Kaihanga: Pomona Electronics
Whakaahuatanga: BOX PLASTIC BLK 2.38"L X 1.53"W
I roto i te taonga: 4037 pcs
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: CONN PC PIN CIRC .047DIA TINLEAD
Tikiake: 2104-1-01-01-00-00-07-0.pdf
Kaihanga: Pomona Electronics
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: CABLE FFC 30POS 1.00MM 10"
2103A 0035000
2103A 0035000
I roto i te taonga: 2 pcs
Kaihanga: Adafruit
Whakaahuatanga: IDC BREAKOUT HELPER - 2X8 (16 PI
Kaihanga: Lumberg Automation
Whakaahuatanga: 0985 S4742 104/20 M
I roto i te taonga: 705 pcs
Whakaahuatanga: CABLE FFC 30POS 1.00MM 12"
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel