2100-632-SS
RAFRAF
2100-632-SS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2100-632-SS
Kaihanga / Waitohu: RAF
Whakaahuatanga hua HEX STANDOFF #6-32 SS 1/4"
Ngā Rauemi: 1.2100-632-SS.pdf2.2100-632-SS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2100-632-SS
Tau Wae 2100-632-SS Kaihanga RAF
He Rahinga Kei te wātea 128840 pcs Pepa Raraunga 1.2100-632-SS.pdf2.2100-632-SS.pdf
Momo Hex Standoff Taehia / Korerohia Threaded
Raupapa - Matawai, Rahi Tae #6-32
Te whakanoho - Ētahi Ingoa 1772-1342
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga Stainless Steel
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Te roa - Whānui 0.250" (6.35mm) 1/4"
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ira Female, Female
Ngā āhuatanga - Taitapa - O waho 0.250" (6.35mm) 1/4" Hex
Taitapa - I roto - Whakaahuatanga Taipitopito Hex Standoff Threaded #6-32 Stainless Steel 0.250" (6.35mm) 1/4"
Tae - I waenganui i te Kaari Poari 0.250" (6.35mm) 1/4"
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
2100-9
Kaihanga: Klein Tools
Whakaahuatanga: CUTTER SHEARS TPRD CROSS 5.25"
I roto i te taonga: 4608 pcs
Tikiake: 2100-9.pdf
RFQ
2100-832-AL
2100-832-AL
Kaihanga: RAF
Whakaahuatanga: HEX STANDOFF #8-32 ALUMINUM 1/4"
I roto i te taonga: 293199 pcs
Tikiake: 2100-832-AL.pdf
RFQ
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN SOCKET PQFP 100POS TIN-LEAD
Tikiake: 2100-7243-00-1807.pdf
2100-5
Kaihanga: Klein Tools
Whakaahuatanga: SHEARS W/FILE AND SCRAPER
Whakaahuatanga: CUTTER SHEARS TPRD CROSS 6.3"