1537-B-6-AL
RAFRAF
1537-B-6-AL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1537-B-6-AL
Kaihanga / Waitohu: RAF
Whakaahuatanga hua ROUND SPACER ALUMINUM 1/2"
Ngā Rauemi: 1.1537-B-6-AL.pdf2.1537-B-6-AL.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1537-B-6-AL
Tau Wae 1537-B-6-AL Kaihanga RAF
He Rahinga Kei te wātea 257469 pcs Pepa Raraunga 1.1537-B-6-AL.pdf2.1537-B-6-AL.pdf
Momo Round Spacer Taehia / Korerohia Unthreaded
Raupapa - Matawai, Rahi Tae -
Te whakanoho - Ētahi Ingoa 1772-1588
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga Aluminum
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Te roa - Whānui 0.605" (15.37mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Ira Female, Swage
Ngā āhuatanga - Taitapa - O waho 0.250" (6.35mm) 1/4"
Taitapa - I roto 0.140" (3.56mm) Whakaahuatanga Taipitopito Round Spacer Unthreaded Aluminum 0.500" (12.70mm) 1/2"
Tae - I waenganui i te Kaari Poari 0.500" (12.70mm) 1/2"
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: SENSOR ACTUATOR BOX
I roto i te taonga: 863 pcs
Tikiake: 1537129.pdf
RFQ
1537-92H
1537-92H
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 220UH 117MA 7.45 OHM
I roto i te taonga: 59273 pcs
Tikiake: 1537-92H.pdf
RFQ
1537-92J
1537-92J
Kaihanga: API Delevan
I roto i te taonga: 92119 pcs
Tikiake: 1537-92J.pdf
Kaihanga: Phoenix Contact
Tikiake: 1537077.pdf
I roto i te taonga: 638 pcs
Whakaahuatanga: FIXED IND 240UH 115MA 7.8 OHM TH
Tikiake: 1537-94J.pdf
1537-94F
1537-94F
Tikiake: 1537-94F.pdf
I roto i te taonga: 785 pcs
Tikiake: 1537-94H.pdf
I roto i te taonga: 993 pcs
1537-94G
1537-94G
Tikiake: 1537-94G.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel