QSC5T50B
QT BrightekQT Brightek
QSC5T50B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QSC5T50B
Kaihanga / Waitohu: QT Brightek
Whakaahuatanga hua LED 3MM PHOTOTRANS 940NM BK LENS
Ngā Rauemi: QSC5T50B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QSC5T50B
Tau Wae QSC5T50B Kaihanga QT Brightek
Whakaahuatanga LED 3MM PHOTOTRANS 940NM BK LENS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 365792 pcs Pepa Raraunga QSC5T50B.pdf
Waimotu 940nm Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 30V
Tirohia te Angle 50° Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Radial, 3mm Dia (T-1)
Whakatakotoranga Top View Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Phototransistor 940nm Top View Radial, 3mm Dia (T-1) I teie nei - Dark (Id) (Max) 100nA
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 50mA