QBQ28IB1
QT BrightekQT Brightek
QT Brightek
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QBQ28IB1
Kaihanga / Waitohu: QT Brightek
Whakaahuatanga hua 0.28" FOUR DIGIT THROUGH HOLE DI
Ngā Rauemi: QBQ28IB1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1450 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QBQ28IB1
Tau Wae QBQ28IB1 Kaihanga QT Brightek
Whakaahuatanga 0.28" FOUR DIGIT THROUGH HOLE DI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 26502 pcs Pepa Raraunga QBQ28IB1.pdf
Waimotu - Tae 465nm Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 3V
Rahi / Rahi 1.264" L x 0.394" W x 0.228" H (32.10mm x 10.00mm x 5.80mm) Raupapa QBQ28xxz
Whakaaetanga Mana (Max) 120mW Paa / Case 12-DIP (0.300", 7.62mm)
Tau o Ngā Pūāhua 4 Te Whakatauranga a Millicandela 40mcd
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Whakaatu 7-Segment Rahinga Puka / Alpha 0.28" (7.00mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Character LED Display Module Blue 7-Segment 4 Character Common Cathode 3V 20mA 1.264" L x 0.394" W x 0.228" H (32.10mm x 10.00mm x 5.80mm) 12-DIP (0.300", 7.62mm) Tono - Whakamātau 20mA