QBDS200R
QT BrightekQT Brightek
QBDS200R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QBDS200R
Kaihanga / Waitohu: QT Brightek
Whakaahuatanga hua DISPLAY SMD 0.20" DUAL RED CA
Ngā Rauemi: QBDS200R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QBDS200R
Tau Wae QBDS200R Kaihanga QT Brightek
Whakaahuatanga DISPLAY SMD 0.20" DUAL RED CA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 36679 pcs Pepa Raraunga QBDS200R.pdf
Waimotu - Tae 625nm Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2V
Rahi / Rahi 0.394" H x 0.567" W x 0.118" D (10.00mm x 14.40mm x 3.00mm) Raupapa -
Whakaaetanga Mana (Max) 70mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 20-SMD, No Lead Ētahi Ingoa 1516-1023-2
Tau o Ngā Pūāhua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2A (4 Weeks)
Te Whakatauranga a Millicandela 20mcd Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Whakaatu 7-Segment
Rahinga Puka / Alpha 0.20" (5.08mm) Whakaahuatanga Taipitopito Character LED Display Module Red 7-Segment 2 Character Common Anode 2V 20mA 0.394" H x 0.567" W x 0.118" D (10.00mm x 14.40mm x 3.00mm) 20-SMD, No Lead
Tono - Whakamātau 20mA Pine noa Common Anode